Transport Wrocław tel. 694 533 885

  • "Profesjonalny transport ciężarowy"
  • "Transport krajowy i międzynarodowy"

Transport Ciężarowy Wrocław

Posiadamy auto ciężarowe o ładowności 6 ton i długości maksymalnej 6 metrów. Autko wyposażone w windę załadowczą.

Oferujemy licencjonowany transport ciężarowy lokalnie na terenie Wrocławia i okolic oraz transport krajowy. Auto wyposażone jest w windę załadowczą co znacznie skraca okres załadunku i rozładunku. Możemy pomieścić do 15 euro palet towaru. Samochód jest także rozpinany bokami gdzie jest możliwy załadunke wózkiem widłowym. Ofertę kierujemy nie tylko dla firm ale i osób prywtanych. Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie lub drogą mailową. Zapraszamy serdecznie do owocnej współpracy.

Posiadamy wszelkie wymaganie zezwolenia i certyfikaty wymagane do świadczenia usług transportowych. Zlecając nam prezwóz Twego ładunku mogą być Państwo pewni, że zaufaliście profesjonalistom. Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie mówi samo za siebie.

Przewozimy wszelkie ładunki do maksymalnej ich długości 6 metrów oraz maksymalnej łaczniej wadze nie przekraczającej 6 ton. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h przez cały rok. Wystawiamy faktury VAT. Z Sidor Transport - szybko, tanio, solidnie. Zapraszamy.